header image
----------------------
_____MENU_____
>>__Strona Główna__<<
Msze Święte i Nabożeństwa
Ogłoszenia Parafialne
Intencje Mszalne
Adoracja Najśw. Sakramentu
Patron
Duszpasterze
Liturgiczna Służba Ołtarza
Parafia
Caritas - 1,5% podatku
Chór Parafialny
Schola Parafialna
Galeria
Pobierz
Kancelaria Parafialna
Dokumenty
Pierwsza Komunia Święta
Bierzmowanie
Pielgrzymki
Przydatne strony
Eko_Projekt ”Laudato si”
Humor
Kontakt
Informacje z Dekanatu
>>__Strona Główna__<< arrow Duszpasterze
Imieniny Księdza Wikariusza
Napisał Administrator   

W piątek 28 października ks. Szymon będzie obchodził dzień swoich imienin. Z tej racji o godzinie 17:00 zostanie odprawiona Msza Święta, w czasie której wraz z całą wspólnotą parafialną będziemy za przyczyną św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza wypraszać zdroje łask, Boże błogosławieństwo i umocnienie na drodze powołania kapłańskiego dla czcigodnego Solenizanta.

Zapraszamy do uczestnictwa we Mszy świętej.

                             Image

Księże Szymonie, pragniemy Ci życzyć przede wszystkim zdrowia, błogosławieństwa Bożego i Matczynej opieki oraz tego, aby w dalszej posłudze duszpasterskiej w naszej parafii zawsze towarzyszyły Ci świętość, gorliwość i poświęcenie, abyś był silny mocą miłości, mocą wiary, tej wiary, którą ofiarował nam Jezus Chrystus. Szczęść Boże!