header image
----------------------
_____MENU_____
>>__Strona Główna__<<
Msze Święte i Nabożeństwa
Ogłoszenia Parafialne
Intencje Mszalne
Adoracja Najśw. Sakramentu
Patron
Duszpasterze
Liturgiczna Służba Ołtarza
Parafia
Caritas - 1% podatku
Chór Parafialny
Schola Parafialna
Galeria
Pobierz
Kancelaria Parafialna
Dokumenty
Pierwsza Komunia Święta
Pielgrzymki
Przydatne strony
Eko_Projekt ”Laudato si”
Humor
Kontakt
>>__Strona Główna__<< arrow Ogłoszenia Parafialne
Ogłoszenia Parafialne

XVII Niedziela Zwykła

25.07.2021

1.     Dzisiaj taca na parafię, za tydzień na kurię. Za tydzień po Mszach św. będą zbierane ofiary na inwestycje parafialne za lipiec. Po sumie w następną niedzielę nabożeństwo adoracyjne i zmiana tajemnic różańcowych.

2.     Dzisiaj w liturgiczne wspomnienie św. Krzysztofa, po Mszach św. przed kościołem będzie błogosławieństwo kierowców i poświecenie pojazdów. Przy okazji święcenia pojazdów będą zbierane ofiary na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy.

3.     Jutro liturgiczne wspomnienie św. Joachima i Anny - rodziców NMP. O godz. 1700 będzie odprawiona dodatkowa Msza św.   

4.     W środę Msza św. do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5.     W środę i sobotę o 2100 zapraszamy na Apel Jasnogórski.

6.     Adoracja Najświętszego Sakramentu w tym tygodniu w poniedziałek od 1600 do 1700, od wtorku do czwartku od 1700 do 1800, w piątek od 800 do 1800, w sobotę od 800 do 2000, z przerwą na ślub o godz. 1600 i Mszę wieczorną.

7.     Sierpniowa Msza św. do Ducha Świętego zostanie odprawiona 31 lipca o godz. 2000, czyli w najbliższą sobotę - zapraszamy.  

8.     Przypominamy o możliwości wypożyczenia książek z biblioteczki parafialnej w środę od 1600 do 1700.

9.     Ks. Antoniemu Micińskiemu dziękujemy za poprowadzenie spotkania ewangelizacyjno - muzyczno - patriotycznego w minioną środę. W najbliższą środę 28 lipca o godz. 1900 zapraszamy na spotkanie w namiocie skupienia w ramach realizacji programu według encykliki Laudato Si. Zaproszonym gościem będzie P. Cezary Makiewicz.

10.   W sobotę o godz. 1600 Msza św. ślubna: Klaudii i Szymona.

11.    Do wtorku 27 lipca przy plebanii można składać zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny. Zbiórka jest organizowana jako pomoc dla polskich misjonarzy.

12.    P. Antoniemu Wąsiewiczowi dziękujemy za wykoszenie trawników przykościelnych. P. Janowi Lis za całokształt prac okołokościelnych. Duże wyrazy wdzięczności kierujemy do pań Teresy Nowackiej i Alicji Rodziewicz za różnorodne działania związane z realizacją projektu ekologicznego w/g encykliki Laudato Si.