Eko_Projekt ”Laudato si”
>>__Strona Główna__<< arrow Ogłoszenia Parafialne

I Niedziela Adwentu

27.11.2022

1.  Dzisiaj taca na parafię, za tydzień na kurię. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka na inwestycje parafialne, za tydzień na pomoc Kościołowi na Wschodzie.

2.  Dzisiaj o godz. 1700 Nowenna Gietrzwałdzka.

3.  Od jutra o godz. 630 w dni powszednie odprawiane będą Msze roratnie /nie będzie Mszy św. o godz. 1700,  z wyjątkiem soboty. Dla dzieci będzie układanka/.

4.  W środę 30 listopada Uroczystość św. Andrzeja Apostoła. O godz. 1730 będzie zakończenie nabożeństw za zmarłych. Dziękujemy wszystkim modlącym się, w sposób szczególny dziękujemy P. Organistce za nieszpory. W Adwencie nie będzie Mszy św. do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Nowenna  będzie o godz. 1700.

5.  W czwartek o godz. 1700 Godzina Święta. W piątek od godz. 900 Komunia chorych, o godz. 1730 nabożeństwo do NSPJ. W sobotę po roratach nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP, o godz. 1730 do Matki Bożej Szkaplerznej. O godz. 2000 w sobotę  Msza św. do Ducha Świętego.

6.  Za tydzień w niedzielę po sumie nabożeństwo adoracyjne i zmiana tajemnic różańcowych.

7.  Adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do czwartku od 1700 do 1800, w piątek od 700 do 2000 w sobotę.

8.  W czwartek 1 XII o godz. 1900 zebranie Parafialnego Zespołu Caritas.

9.  W niedzielę 4 XII o godz. 1500 zebranie Rady Duszpasterskiej i Ekonomicznej.

10.  Są do nabycia świece caritas po jako pomoc dla osób najbiedniejszych. Są także kalendarze z kościołami Archidiecezji Warmińskiej. U szafarzy Komunii św. można otrzymać opłatki.

11.  Od jutra do 2 grudnia można przy plebanii składać zużyty sprzęt AGD i elektroniczny. Zbiórka jest zorganizowana jako pomoc dla misjonarzy.

12.  Rekolekcje adwentowe w naszej parafii zaplanowane są na 16 - 18 XII.

13.  P Alicji dziękujemy za dekorację adwentową.