header image
----------------------
_____MENU_____
>>__Strona Główna__<<
Msze Święte i Nabożeństwa
Ogłoszenia Parafialne
Intencje Mszalne
Adoracja Najśw. Sakramentu
Patron
Duszpasterze
Liturgiczna Służba Ołtarza
Parafia
Caritas - 1% podatku
Chór Parafialny
Schola Parafialna
Galeria
Pobierz
Kancelaria Parafialna
Dokumenty
Pierwsza Komunia Święta
Pielgrzymki
Przydatne strony
Eko_Projekt ”Laudato si”
Humor
Kontakt
>>__Strona Główna__<< arrow Ogłoszenia Parafialne
Ogłoszenia Parafialne

XXX Niedziela Zwykła

24.10.2021

1. Dzisiaj taca na misje, za tydzień na parafię. Dzisiaj po Mszach św. będą zbierane ofiary na fundusz inwestycyjny parafii – tym razem zbieramy na opał do kościoła.

2. W środę o godz. 1800 będzie Msza św. do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Nowenna do Matki Bożej odprawiana będzie po drugiej Mszy św. Natomiast o godz. 1630 odprawiona będzie Nowenna Gietrzwałdzka.

3. W czwartek Święto Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. O godz. 1700 Msza św. w intencji solenizanta ks. Szymona. 

4. Codziennie o godz. 1730 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe. W następną niedzielę nagrody dla dzieci systematycznie uczęszczających na nabożeństwa.

5. Adoracja Najświętszego Sakramentu przez cały tydzień od 1600 do 1700. Ze względu na zbliżającą się Uroczystość Wszystkich Świętych i związane z nią wyjazdy na groby bliskich rezygnujemy w najbliższy piątek i sobotę z całodziennej adoracji. 

6. Z tyłu za ławkami są wyłożone koperty z kartkami na wypominki i Mszę św. gregoriańską za zmarłych. Wypominki będą czytane w tym dniu tygodnia, który jest napisany na kopercie. Informacja o tym kogo włączyliśmy do Mszy św. listopadowej za zmarłych będzie podana dniu miesiąca również zaznaczonym na kopercie. Prosimy o czytelne pismo.

7. Na stronie internetowej parafii, w zakładce Eko Projekt ”Laudato si” został zamieszczony regulamin trzech konkursów „Bio-Eko”. Rozstrzygnięcie nastąpi 30 października. Zachęcamy do wzięcia udziału.

8. W minionym tygodniu odbyły się pogrzeby: śp. Adriana Dugiełło. Msza św. w 30 dzień po pogrzebie będzie odprawiona 21 listopada o godz. 1200 i  śp. Magdaleny Zielińskiej. Msza św. w 30 dzień po pogrzebie będzie odprawiona 22 listopada o godz. 1700. We wtorek o godz. 1200 w kaplicy pogrzebowej Eden będzie pogrzeb śp. Marianny Zybajło.