header image
----------------------
_____MENU_____
>>__Strona Główna__<<
Msze Święte i Nabożeństwa
Ogłoszenia Parafialne
Intencje Mszalne
Adoracja Najśw. Sakramentu
Patron
Duszpasterze
Liturgiczna Służba Ołtarza
Parafia
Caritas - 1% podatku
Chór Parafialny
Schola Parafialna
Galeria
Pobierz
Kancelaria Parafialna
Dokumenty
Pierwsza Komunia Święta
Pielgrzymki
Przydatne strony
Ruch Lednicki Mrągowo
Humor
Kontakt
>>__Strona Główna__<<
Z ostatniej chwili

Młodzież z Mrągowa, która przygotowała i prowadziła oprawę muzyczną w dniu 7 listopada 2019 roku podczas adoracji Najświętszego Sakramentu u stóp Matki Bożej w Częstochowie.

Image

 

Dzień Papieski

,,Wstańcie, chodźmy!”

Tegoroczne hasło Dnia Papieskiego to słowa Pana Jezusa skierowane do uczniów w Ogrodzie Oliwnym. Te same słowa kieruje Pan Jezus dziś do każdego z nas ,,Wstań, chodź za Mną i naśladuj Mnie”.

Dzieci i młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Mrągowie przedstawiły montaż słowno-muzyczny z okazji XIX Dnia Papieskiego. W niedzielę na Mszy Świętej o godz. 10.00 zamiast homilii w części słownej wystąpili: Alicja, Amelka, Maja, Emilka, Pola, Olga, Dawid i Karol. Oprawę muzyczną przygotowali: Mateusz zagrał na trąbce ,,Barkę” - Maja zaśpiewała,  na gitarze zagrała i zaśpiewała ,,Niechaj zstąpi Duch Twój” p. Martyna i znowu Mateusz zagrał ,,Ciszę". Nad całością występu czuwały panie katechetki: p. Maria i p. Iza.

Serdecznie dziękujemy.

Henryk Nikonor

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Radio Plus w Mrągowie

Image

  1 października 2019 roku w Mrągowie uruchomiony został nadajnik Radia Plus Olsztyn – Radia Archidiecezji Warmińskiej. Radio nadaje na częstotliwości 101,1 MHz z mocą 0,2 kW.

Radio Plus Olsztyn ma charakter społeczno-religijny, nadaje audycje o tematyce informacyjnej, religijnej i społecznej. Dodatkowo są one uzupełniane serwisami: informacyjnymi, kulturalnymi i sportowymi. Najistotniejsze wiadomości lokalne z archidiecezji warmińskiej i regionu oprócz serwisów informacyjnych można usłyszeć w magazynie reporterów „W rytmie wydarzeń” od poniedziałku do piątku od godz. 16. Natomiast audycje publicystyczne o charakterze społeczno-religijnym od godz. 19. Wszystko uzupełnione jest przebojami z nutą nostalgii.

Radio Plus Olsztyn rozpoczęło nadawanie w Olsztynie 6 września 2010 roku dzięki staraniom ks. abpa Wojciecha Ziemby, metropolity warmińskiego. Do tej pory słychać je było jedynie na częstotliwości 88,1 FM w Olsztynie i okolicach. Dyrektorem stacji jest ksiądz Marcin Sawicki.

Radia Plus Olsztyn - Radia Archidiecezji Warmińskiej można słuchać także w niżej wymienionych miastach i okolicznych miejscowościach: Olsztyn (88,1), Ostróda (105,2), Kętrzyn (96,4), Mrągowo (101,1), Bartoszyce (94,2) i Szczytno (104,3). Zachęcamy do słuchania Radia Plus Olsztyn.

Henryk Nikonor

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 49 - 54 z 262
Dzisiejszy dzień to:
trzynasty dzień miesiąca
13 Kwietnia 2021
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Hermenegilda,
Hermenegild, Ida,
Jan, Justyn,
Małgorzata,
Przemysł, Przemysław
Do końca roku zostało 263 dni.
Święto Chrztu Polski
Tydzień Miłosierdzia
GODZINA MIŁOSIERDZIA
Chrystus Zmartwychwstał, Prawdziwie Zmartwychwstał. Alleluja!
Rekolekcje Wielkopostne
.
Ogłoszenie(akt.)
ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNO NOWOROCZNE
Rekolekcje w internecie
ADWENT
.
Komunikat dotyczący Uroczystości Wszystkich Świętych
Gościmy na stronie
Aktualnie jest 23 gości online
Licznik Pobrań
Pobrano plików ze strony: 649 Dziękujemy.
Sonda
Odwiedziłeś naszą stronę, zaznacz swój wiek:
  
Odwiedziło stronę