XIV Dzień Papieski

W XIV Dzień Papieski, w niedzielę 12 października na Mszy Świętej o godz. 10.00 dzieci i młodzież z naszej parafii pod kierunkiem Pań katechetek Izabeli Chołody i Marii Mantei przedstawiły montaż poetycko – muzyczny pt. „Świętymi bądźcie”.

Oprawa słowna: Stella Trelińska, Karolina Bejnarowicz, Wiktoria Sękiel, Maja Trelińska, Anielka Kowalczyk i Alicja Narostek.

Oprawa muzyczna: dziecięca Schola pod kierunkiem Sebastiana Kowalczyka – gra na gitarze, Stella Trelińska i Anielka Kowalczyk – gra na flecie, śpiew: Martyna Trzcińska, Wiktoria Konopka, Alicja Kowalczyk, Barbara Luma, Julia Sandach, Maja Dąbkowska, Oliwia Martynowicz, Paulina Łozińska, Amelka Tomczyk, Karolina Plewka, Madzia Malajewska i Justyna Grabarek.

Na koniec wystąpiła Karolina Plewka i odczytała wiersz, który sama napisała na Dzień Papieski.

Serdecznie młodym wykonawcom i ich opiekunom dziękujemy. Bóg zapłać.

Henryk Nikonor (fot.)