header image
----------------------
_____MENU_____
>>__Strona Główna__<<
Msze Święte i Nabożeństwa
Ogłoszenia Parafialne
Intencje Mszalne
Adoracja Najśw. Sakramentu
Patron
Duszpasterze
Liturgiczna Służba Ołtarza
Parafia
Caritas - 1% podatku
Chór Parafialny
Schola Parafialna
Galeria
Pobierz
Kancelaria Parafialna
Dokumenty
Pierwsza Komunia Święta
Pielgrzymki
Przydatne strony
Ruch Lednicki Mrągowo
Humor
Kontakt
>>__Strona Główna__<<
JASEŁKA
Napisał Administrator   

     „Betlejemska dobranocka”

 W niedzielę Chrztu Pańskiego na Mszy Świętej o godz. 10.00 zamiast homilii, dzieci z klasy 3 g, ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Mrągowie przedstawiły jasełka pt. „Betlejemska dobranocka”. Do nowonarodzonego Króla przybyli znani bohaterowie z literatury dziecięcej.  A oto obsada:

Narrator – Iga, Anioł – Julia, Maryja – Hanna, Św. Józef – Marcel, Małgosia – Natalia, Smerfetka – Lena, Czerwony Kapturek – Maja, Pszczółka Maja – Nadia, Sierotka Marysia – Natalia, Stary Rybak – Filip, Kopciuszek – Nikol, Śpiew kolędy ,,Cicha noc”- Natalia, Nadia i Julia. Śpiew kolędy ,,Skrzypi wóz” – Natalia.

Autorem tekstu jasełek jest były proboszcz naszej parafii ks. Jan Paszulewicz. Nad całością bożonarodzeniowego przedstawienia czuwała katechetka Izabela Chołody.

Serdecznie dziękujemy młodym aktorom i Pani Izabeli.

Henryk Nikonor

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image