>>__Strona Główna__<< arrow Pielgrzymki
Wieczór Uwielbienia w kościele św. Rafała Kalinowskiego Drukuj

Śpiew i modlitwa towarzyszyła wiernym w sobotni wieczór 16 listopada 2019 roku w naszym kościele. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyż taki jest dzień powszedni, a jednak było to całkiem inne spotkanie modlitewne. To Wieczór Uwielbienia, który zaprezentował zespół Bogu sław” z Warszawy.

Ten wspaniały, składający się z 13 młodych ludzi zespół muzyczny – przyjechał do Mrągowa, aby dać koncert muzyczny, a w nim wspaniałe świadectwo, jak można śpiewem i modlitwą wielbić Pana i przez to przybliżyć wiernym obraz Boga prawdziwego i bliskiego w codziennym życiu każdego człowieka.

Serdeczne dziękujemy za sobotni wieczór, również za oprawę muzyczną Mszy świętej niedzielnej. Zapraszamy częściej do naszego miasta.