header image
----------------------
_____MENU_____
>>__Strona Główna__<<
Msze Święte i Nabożeństwa
Ogłoszenia Parafialne
Intencje Mszalne
Adoracja Najśw. Sakramentu
Patron
Duszpasterze
Liturgiczna Służba Ołtarza
Parafia
Caritas - 1% podatku
Chór Parafialny
Schola Parafialna
Galeria
Pobierz
Kancelaria Parafialna
Dokumenty
Pierwsza Komunia Święta
Pielgrzymki
Przydatne strony
Ruch Lednicki Mrągowo
Humor
Kontakt
>>__Strona Główna__<<
Wieczór Uwielbienia w kościele św. Rafała Kalinowskiego Drukuj
Napisał Administrator   

  Śpiew i modlitwa towarzyszyła wiernym w sobotni wieczór 16 listopada 2019 roku w naszym kościele. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyż taki jest dzień powszedni, a jednak było to całkiem inne spotkanie modlitewne. To Wieczór Uwielbienia, który zaprezentował zespół Bogu sław” z Warszawy.

  Ten wspaniały, składający się z 13 młodych ludzi zespół muzyczny – przyjechał do Mrągowa, aby dać koncert muzyczny, a w nim wspaniałe świadectwo, jak można śpiewem i modlitwą wielbić Pana i przez to przybliżyć wiernym obraz Boga prawdziwego i bliskiego w codziennym życiu każdego człowieka.

  Serdeczne dziękujemy za sobotni wieczór, również za oprawę muzyczną Mszy świętej niedzielnej. Zapraszamy częściej do naszego miasta.

Henryk Nikonor

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image