>>__Strona Główna__<< arrow Pielgrzymki
Dzień Papieski

,,Wstańcie, chodźmy!”

Tegoroczne hasło Dnia Papieskiego to słowa Pana Jezusa skierowane do uczniów w Ogrodzie Oliwnym. Te same słowa kieruje Pan Jezus dziś do każdego z nas ,,Wstań, chodź za Mną i naśladuj Mnie”.

Dzieci i młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Mrągowie przedstawiły montaż słowno-muzyczny z okazji XIX Dnia Papieskiego. W niedzielę na Mszy Świętej o godz. 10.00 zamiast homilii w części słownej wystąpili: Alicja, Amelka, Maja, Emilka, Pola, Olga, Dawid i Karol. Oprawę muzyczną przygotowali: Mateusz zagrał na trąbce ,,Barkę” - Maja zaśpiewała,  na gitarze zagrała i zaśpiewała ,,Niechaj zstąpi Duch Twój” p. Martyna i znowu Mateusz zagrał ,,Ciszę". Nad całością występu czuwały panie katechetki: p. Maria i p. Iza.

Serdecznie dziękujemy.