>>__Strona Główna__<< arrow Pierwsza Komunia Święta
Radio Plus w Mrągowie

1 października 2019 roku w Mrągowie uruchomiony został nadajnik Radia Plus Olsztyn – Radia Archidiecezji Warmińskiej. Radio nadaje na częstotliwości 101,1 MHz z mocą 0,2 kW.

Radio Plus Olsztyn ma charakter społeczno-religijny, nadaje audycje o tematyce informacyjnej, religijnej i społecznej. Dodatkowo są one uzupełniane serwisami: informacyjnymi, kulturalnymi i sportowymi. Najistotniejsze wiadomości lokalne z archidiecezji warmińskiej i regionu oprócz serwisów informacyjnych można usłyszeć w magazynie reporterów „W rytmie wydarzeń” od poniedziałku do piątku od godz. 16. Natomiast audycje publicystyczne o charakterze społeczno-religijnym od godz. 19. Wszystko uzupełnione jest przebojami z nutą nostalgii.

Radio Plus Olsztyn rozpoczęło nadawanie w Olsztynie 6 września 2010 roku dzięki staraniom ks. abpa Wojciecha Ziemby, metropolity warmińskiego. Do tej pory słychać je było jedynie na częstotliwości 88,1 FM w Olsztynie i okolicach. Dyrektorem stacji jest ksiądz Marcin Sawicki.

Radia Plus Olsztyn - Radia Archidiecezji Warmińskiej można słuchać także w niżej wymienionych miastach i okolicznych miejscowościach: Olsztyn (88,1), Ostróda (105,2), Kętrzyn (96,4), Mrągowo (101,1), Bartoszyce (94,2) i Szczytno (104,3). Zachęcamy do słuchania Radia Plus Olsztyn.