header image
----------------------
__Temperatura__

Zobacz jaka jest prognoza dla twojej okolicy.

_____MENU_____
>>__Strona Główna__<<
Msze Święte i Nabożeństwa
Ogłoszenia Parafialne
Intencje Mszalne
Adoracja Najśw. Sakramentu
Patron
Duszpasterze
Liturgiczna Służba Ołtarza
Parafia
Caritas - 1% podatku
Chór Parafialny
Schola Parafialna
Galeria
Pobierz
Kancelaria Parafialna
Dokumenty
Pierwsza Komunia Święta
Pielgrzymki
Przydatne strony
Ruch Lednicki Mrągowo
Humor
Kontakt
>>__Strona Główna__<<
Radio Plus w Mrągowie
Napisał Administrator   

Image

  1 października 2019 roku w Mrągowie uruchomiony został nadajnik Radia Plus Olsztyn – Radia Archidiecezji Warmińskiej. Radio nadaje na częstotliwości 101,1 MHz z mocą 0,2 kW.

Radio Plus Olsztyn ma charakter społeczno-religijny, nadaje audycje o tematyce informacyjnej, religijnej i społecznej. Dodatkowo są one uzupełniane serwisami: informacyjnymi, kulturalnymi i sportowymi. Najistotniejsze wiadomości lokalne z archidiecezji warmińskiej i regionu oprócz serwisów informacyjnych można usłyszeć w magazynie reporterów „W rytmie wydarzeń” od poniedziałku do piątku od godz. 16. Natomiast audycje publicystyczne o charakterze społeczno-religijnym od godz. 19. Wszystko uzupełnione jest przebojami z nutą nostalgii.

Radio Plus Olsztyn rozpoczęło nadawanie w Olsztynie 6 września 2010 roku dzięki staraniom ks. abpa Wojciecha Ziemby, metropolity warmińskiego. Do tej pory słychać je było jedynie na częstotliwości 88,1 FM w Olsztynie i okolicach. Dyrektorem stacji jest ksiądz Marcin Sawicki.

Radia Plus Olsztyn - Radia Archidiecezji Warmińskiej można słuchać także w niżej wymienionych miastach i okolicznych miejscowościach: Olsztyn (88,1), Ostróda (105,2), Kętrzyn (96,4), Mrągowo (101,1), Bartoszyce (94,2) i Szczytno (104,3). Zachęcamy do słuchania Radia Plus Olsztyn.

Henryk Nikonor

Dzisiejszy dzień to:
czternasty dzień miesiąca
14 Listopada 2019
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Agata, Aga, Damian,
Elżbieta, Emil,
Emiliusz, Jozafat,
Józef, Judyta,
Kosma, Laurenty,
Lewin, Serafin,
Ścibor, Ścibora,
Wszerad
Do końca roku zostało 48 dni.
NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI
Z ostatniej chwili
Zaproszenie na Wieczór Uwielbienia
Dzień Papieski
Radio Plus w Mrągowie
Październik miesiącem Różanca Świętego
Zostań mrągowskim bohaterem
POLSKA POD KRZYŻEM
KOMUNIKAT
Rekolekcje Wakacyjne 19 - 21 lipca
Pielgrzymka kajakowa do Świętej Lipki
Pielgrzymka do Medjugorie
Gościmy na stronie
Aktualnie jest 22 gości online
Licznik Pobrań
Pobrano plików ze strony: 586 Dziękujemy.
Sonda
Odwiedziłeś naszą stronę, zaznacz swój wiek:
  
Odwiedziło stronę