>>__Strona Główna__<< arrow Kancelaria Parafialna
Rekolekcje Wakacyjne 19 - 21 lipca

W piątek 19 lipca wieczorną Mszą św. o godz. 18.00 rozpoczną się w naszej parafii rekolekcje charyzmatycznego misjonarza z Indii o. Josepha Vadakkela. Rekolekcje mają charakter otwarty.

Plan rekolekcji:

piątek - Msza św. z homilią - godz. 18.00,

sobota -  Msza św. z homilią - godz. 10.00 i 18.00. Po wieczornej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu      i blok modlitewny do godz. 21.00. Godzina 21.00 - zakończenie modlitw Apelem Jasnogórskim,

niedziela -  Msze św. z homilią  - godz.: 8.00, 10.00, 12.00 - zakończenie. Na Mszach św. we wszystkie dni rekolekcyjne zbierane będą ofiary na dzieła prowadzone przez o. Josepha. Będzie ograniczona możliwość korzystania ze spowiedzi św. - prosimy o wcześniejsze wyspowiadanie się. Podczas rekolekcji będą do nabycia książki o. Vadakkela.