>>__Strona Główna__<< arrow Duszpasterze
JUBILEUSZ KAPŁAŃSTWA

W poniedziałek 10 czerwca 2019 roku ksiądz proboszcz kanonik Robert Kaniowski obchodzi 30-lecie święceń kapłańskich.

Już sobotni wieczór 8 czerwca zapoczątkował moc płynących od parafian życzeń. Nasz kapłan otrzymał bukiet 30 pięknych białych róż i życzenia od obecnych na Apelu Jasnogórskim.

Piękne życzenia złożyły księdzu dzieci i dorośli w niedzielną uroczystość Zesłania Ducha Świętego na Mszy św. o godz. 10.00. Dostojny Jubilat otrzymał bukiety kwiatów i drobne upominki.

Czcigodny Jubilacie niech dobry Bóg obdarza Ciebie zdrowiem przez długie lata, a Chrystus, któremu przed laty zaufałeś, powierzyłeś całe swoje życie, będzie zawsze przy Tobie, niech Ciebie umacnia, strzeże i prowadzi drogami Bożymi.

red. Henryk Nikonor