Rocznica święceń kapłąńskich
   25 maja 2019 roku ks. Adrian Dynda obchodził 6. rocznicę święceń kapłańskich.

W naszym kościele pięknym zwyczajem jest obchodzenie każdej z rocznic naszych kapłanów, kiedy to w ich intencji sprawowana jest Msza święta, a parafianie są obecni w kościele, aby ten szczególny dzień przeżywać na modlitwie. Tak też było i w tym dniu, gdzie w intencji naszego wikariusza odprawiona została Msza św. koncelebrowana, której przewodniczył nasz Jubilat.

Ten dzień tak pięknych życzeń miał także miejsce przy grocie Matki Bożej w czasie apelu jasnogórskiego.

Dziękujemy Ci księże Adrianie za każdą Mszę św., spowiedź, komunię, każde słowo i gest. Niech dobry Pan błogosławi Ci w kapłańskiej służbie pośród nas.