Caritas - 1,5% podatku
>>__Strona Główna__<< arrow Ogłoszenia Parafialne

XIV Niedziela Zwykła

07.07.2024

1.  Dzisiaj i za tydzień taca na parafię.

2.  W środę o godz. 1740 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, o godz. 1800 Msza.

3.  W czwartek  Święto św. Benedykta  - patrona Europy.

4.  W czwartek i piątek o godz. 1700 będą dodatkowe Msze św.

5.  Dzisiaj po sumie nabożeństwo adoracyjne i zmiana tajemnic różańcowych.

6.  Adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek, wtorek, środę i sobotę od 1700 do 1800, w czwartek i piątek od 1600 do 1700. W czasie wakacji w soboty nie będzie całodziennej adoracji eucharystycznej.

7.  Modlitwy różańcowe w tygodniu będą odmawiane przed wieczorną Mszą św. o godz. 1715 (w czwartek i piątek o godz. 1615), dzisiaj ok. godz. 1100.

8.  W środy i soboty o godz. 2100 zapraszamy na Apel Jasnogórski.

9.  Zapraszamy na pielgrzymkę autokarową do Krakowa - Łagiewnik – Oświęcimia i Wadowic 10 - 12 października br. Koszt 850 zł.

10.  Panu Henrykowi Nikonorowi dziękujemy za zorganizowanie i poprowadzenie Pielgrzymki kajakowej do Świętej Lipki. Za pomoc w jej przygotowaniu dziękujemy Panu Janowi Lis i Pani Danucie Nikonor i wszystkim, którzy włączyli się w pomoc organizacyjną.

11.  Prośba do mężczyzn o pomoc w usunięciu gruzu sprzed plebani na jutro o godz. 900.

12.  Wczoraj odbył się pogrzeb śp. Bogusława Sikorskiego. Msza św. w 30 dzień po pogrzebie będzie 5 sierpnia o godz. 1700. Jutro o godz. 1000 w domu pogrzebowym "Eden" będzie pogrzeb śp. Waldemara Ruszczyka.