>>__Strona Główna__<< arrow Ogłoszenia Parafialne

XXVI Niedziela Zwykła

27.09.2020

1.  Dzisiaj taca na seminarium duchowne w Olsztynie, za tydzień na kurię. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka ofiar na inwestycje parafialne /na opał/.

2.  Dzisiaj po wieczornej Mszy św. spotkanie z kandydatami do Sakramentu Bierzmowania.

3.  Dzisiaj o godz. 1000 będzie odprawiona Msza św. w intencji dzieci, które w tym roku przystąpiły do Pierwszej Komunii Świętej. Msza św. jest ofiarowana od rodziców.

4.  We wtorek Święto św. Archaniołów Michała Gabriela i Rafała.

5.  W środę Msza św. i nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

6.  Od czwartku rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe o godz. 1715.

7.  W czwartek o godz. 1630 Godzina Święta. W piątek od godz. 900 Komunia św. chorych, o godz. 1700 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. W sobotę po rannej Mszy św. nabożeństwo do  Niepokalanego Serca NMP, po Mszy wieczornej do  Matki Bożej Szkaplerznej. O godz. 2000  w sobotę Msza św. do Ducha Świętego.

8.  W następną niedzielę po sumie nabożeństwo adoracyjne i zmiana tajemnic różańcowych. Po Mszy św. dla dzieci spotkanie liturgiczno formacyjne dla kl. I i II.

9.  Zapraszamy na całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu - w piątek adoracja eucharystyczna od godz. 730 do 1800, w sobotę do 2000.