>>__Strona Główna__<< arrow Ogłoszenia Parafialne

V Niedziela Wielkanocna

19.05.2019

1.   Dzisiaj i za tydzień taca parafię. Po Mszach św. zbiórka ofiar na sprzątanie kościoła. Zbiórka na inwestycje parafialne będzie 2 czerwca.

2.   Dzisiaj po Mszy św. dla dzieci spotkanie liturgiczno - formacyjne dla kl. od IV do VII szkoły podstawowej. Za tydzień po wieczornej Mszy św. przygotowanie do sakramentu bierzmowania.

3.   Spotkanie przygotowawcze do I Komunii św. w środę i czwartek po wieczornej Mszy św.

4.   Zapraszamy na nabożeństwo majowe codziennie o godz. 1730 i na Apel Jasnogórski w środy i soboty o godz. 2100.

5.   Przypominamy, że ze względu na trwające prace remontowe w kościele nie ma adoracji Najświętszego Sakramentu w soboty, ani godzinę przed Mszą św.

6.   Jutro nabożeństwo do św. Rafała Kalinowskiego, w środę do Matki Bożej Brasławskiej.

7.   W następną niedzielę o godz. 1200 Uroczystość Pierwszej Komunii św. Spowiedź dla dzieci pierwszokomunijnych i Tych, którzy będą mieli rocznicę I Komunii św. (2 czerwca) będzie w sobotę o godz. 1000.

8.   W dniach 22 - 30 czerwca 2019 r. organizowana jest Autokarowa Pielgrzymka do Medjugorie.  Koszt 660 zł + 220E /jest jeszcze kilka wolnych miejsc/.

9.    W minionym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Wiesława Kowalskiego. Msza św. w 30 dzień po pogrzebie będzie 15 czerwca o godz. 1800.