>>__Strona Główna__<< arrow Ogłoszenia Parafialne

II Niedziela Wielkiego Postu

17.03.2019

1.   Dzisiaj i za tydzień taca na parafię. Dzisiaj po Mszach św. będą zbierane ofiary na sprzątanie kościoła.

2.   Dzisiaj po Mszy św. dla dzieci spotkanie liturgiczno - formacyjne dla uczniów kl. od IV do VII szkoły podstawowej. Za tydzień po wieczornej Mszy św. przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania.

3.   W środę nabożeństwo do św. Rafała Kalinowskiego, w piątek do Matki Bożej Brasławskiej.

4.   W niedziele Wielkiego Postu o godz. 1730  zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym. W piątek o godz. 1730 na Drogę Krzyżową. W tym tygodniu rozważania Drogi Krzyżowej poprowadzą dzieci ze szkoły podstawowej.

5.   W sobotę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 730 do 2000.

6.   We wtorek Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP.

7.   Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii będą  w dniach od 25 do 27 marca. Rekolekcje przeprowadzi ks. kanonik Andrzej Adamczyk proboszcz z Wójtowa, Diecezjalny Moderator Ruchu Rodzin Nazaretańskich.

8.   W dniach 22 - 30 czerwca 2019 r. organizowana jest Autokarowa Pielgrzymka do Medjugorie ( z noclegami w drodze) Koszt 660 zł + 220E. Zapisy do 31 marca. Szczegółowe informacje na plakacie, ulotkach i na stronie internetowej naszej parafii.

9.   W Bursie Międzyszkolnej na ul. Mrongowiusza 65B odbędzie się w dniu 20 marca od godz. 830 do 1200 pobór krwi.

10. Panom Antoniemu Wąsiewiczowi i Henrykowi Nikonorowi dziękujemy za naprawienie elektryczności w kościele.