>>__Strona Główna__<< arrow Ogłoszenia Parafialne

III Niedziela Zwykła

24.01.2021

1.  Dzisiaj taca na seminarium duchowne, za tydzień na parafię. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka na pomoc poszkodowanym w trzęsieniu ziemi w Chorwacji, za tydzień zbiórka ofiar na inwestycje parafialne.

2.  Jutro Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.

3.  W środę wieczorem Msza św. do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4.  Od środy wracamy do godzinnej adoracji Najświętszego Sakramentu przed wieczorną Mszą św. i całodziennej adoracji w piątki i soboty.

5.  Przypominamy, że w tym roku nie ma odwiedzin duszpasterskich czyli kolędy. Na stoliku za ławkami wyłożone są karty z listem Arcybiskupa i tekstem do osobistego pobłogosławienia swoich domów. Można też indywidualnie zaprosić księdza do poświęcenia mieszkania.

6.  Panu Antoniemu Wąsiewiczowi składamy serdeczne podziękowanie za prace porządkowe przy remoncie kościoła.

7.  Od 1 lutego zmieniamy godziny odprawiania Mszy św. w dni powszednie. Zamiast Mszy św. o godz. 700 będzie odprawiana Msza św. o godz. 1700.

8.  W miniony czwartek zmarł weteran Seniorskiej Liturgicznej Służby Ołtarza w naszej parafii pan Bronisław Bury. Pogrzeb będzie w kościele w sobotę 30 stycznia o godz. 1230.