>>__Strona Główna__<< arrow Ogłoszenia Parafialne

17.03.2024

1.   Dzisiaj i za tydzień taca na parafię. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka ofiar na sprzątanie kościoła. Ze względu na święta, ofiary na inwestycje nie będą zbierane w marcu.

2.  Dzisiaj po Mszy św. o godz. 1000 będzie spotkanie dla dzieci do Pierwszej Komunii św. Po spotkaniu z dziećmi, spotkanie z ich rodzicami.

3.  We wtorek Uroczystość św. Józefa - zakończenie nowenny.

4.  W środę o godz. 1730 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i nabożeństwo do św. Rafała Kalinowskiego.

5.  W czwartek o godz. 1800 Msza św. w intencji Krucjaty Wyzwolenia Człowieka.

6.  W piątek o godz. 1600 nabożeństwo do Matki Bożej Brasławskiej, o godz. 1730 Droga Krzyżowa w kościele. Rozważania poprowadzi p. Alicja Rodziewicz. Za poprowadzenie Drogi Krzyżowej w miniony piątek dziękujemy dzieciom ze Szkoły Podstawowej pod opieką Pani Izabeli Chołody. O godz. 1900 w piątek Droga Krzyżowa przez miasto - początek przy Mrągowskim Centrum Kultury. Przedstawiciele naszej parafii będą nieśli krzyż od stacji 2, 7 i 11.

7.  Za tydzień Niedziela Palmowa Męki Pańskiej. Msze św. będą rozpoczynać się przed kościołem od poświęcenia palm.

8.  Adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku od godz. 1600 do 1700, w sobotę od godz. 800 całodzienna adoracja eucharystyczna do godz. 1700. W trakcie sobotniej adoracji zapraszamy na modlitwy: o godz. 1000 Bractwa Jasnogórskiego,    o godz. 1200 Różaniec w intencji Rodzin, o godz. 1500 Godzina Miłosierdzia, o godz. 1600 Godzina Uwielbienia.

9.  Modlitwy różańcowe w tygodniu będą odmawiane od poniedziałku do piątku o godz. 1600, w niedzielę o godz. 1630.

10.  W niedziele Wielkiego Postu o godz. 1730 zapraszamy na Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym.

11.  Są jeszcze miejsca na pielgrzymkę do Wilna w dniach 12 - 13 kwietnia 2024 r. Koszt 200zł + 120E. Zapraszamy na pielgrzymkę do Medjugorie w terminie 21 - 30 czerwca 2024 r. Koszt 1500zł + 190E. Zapisy do końca marca.

12.  Dzisiaj po sumie spotkanie organizacyjne przedpielgrzymkowe dla tych, którzy zapisali się na pielgrzymkę do Wilna.

13.  Można przekazywać 1,5% podatku na Caritas w celu umożliwienia wyjazdu dzieciom na kolonie letnie do Fromborka.

14.  Do niedzieli przed Mszą św. o godz. 1700 trwamy na nowennie w intencji Ojczyzny.

15.  Parafia Matki Bożej Saletyńskiej zaprasza na pielgrzymkę po sanktuariach ziemi kaszubskiej - informacje na plakacie i stronie internetowej parafii.