>>__Strona Główna__<< arrow Ogłoszenia Parafialne

XV Niedziela Zwykła

14.07.2019

1.   Dzisiaj taca na parafię, za tydzień na potrzeby misjonarza o. Josepha. Po Mszach św. za tydzień zbiórka ofiar na sprzątanie kościoła.

2.   We wtorek nabożeństwo do Matki Bożej Szkaplerznej.

3.   W piątek 19 lipca wieczorną Mszą św. o godz. 1800 rozpoczną się w naszej parafii rekolekcje charyzmatycznego misjonarza z Indii o. Josepha Vadakkela. Rekolekcje mają charakter otwarty /wstęp jest wolny/.

Plan rekolekcji: piątek - Msza św. z homilią - godz. 1800, sobota -  Msza św. z homilią - godz. 1000 i 1800. Po wieczornej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu i blok modlitewny do godz. 2100. Godzina 2100 - zakończenie modlitw Apelem Jasnogórskim, niedziela -  Msze św. z homilią  - godz.: 800, 1000, 1200 i 1800. Na Mszach św. we wszystkie dni rekolekcyjne zbierane będą ofiary na dzieła prowadzone przez o. Josepha. Będzie ograniczona możliwość korzystania ze spowiedzi św. - prosimy o wcześniejsze wyspowiadanie się. Podczas rekolekcji będą do nabycia książki o. Vadakkela. /są wolne intencje/.

4.   Firmie Pana Roberta Szapiel dziękujemy za zrobienie baneru i plakatów na rekolekcje.

5.   Za tydzień rozpocznie się tydzień modlitw w intencji kierowców. Poświęcenie pojazdów w naszej parafii w tym roku będzie 28 lipca.

6.   W środę na pl. Piłsudskiego będzie pobór krwi od godz. 830 do 1200.