>>__Strona Główna__<< arrow Ogłoszenia Parafialne

Zesłanie Ducha Świętego

31.05.2020

1.  Dzisiaj taca na potrzeby parafii, za tydzień na kurię. Po Mszach św. za tydzień zbiórka ofiar na inwestycje parafialne.

2.   Dzisiaj ok. godz. 1100 spotkanie z rodzicami dzieci do Pierwszej Komunii św., po wieczornej Mszy św. z młodzieżą do Sakramentu Bierzmowania. Prosimy o przyjście również rodziców.

3.   Jutro Święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła, w czwartek Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

4.   Od jutra o godz. 1730 zapraszamy na Nabożeństwa Czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Koronkę Pokoju będziemy odmawiać o godz. 1720.

5.   Za tydzień w niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Po sumie nabożeństwo adoracyjne i zmiana tajemnic różańcowych.

6.   W czwartek o godz. 1700 Godzina Święta. W piątek o godz. 1710 Koronka do Bożego Miłosierdzia. W sobotę po rannej Mszy św. nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP,  po Mszy wieczornej do Matki Bożej Szkaplerznej. O godz. 2000 Msza św. do Ducha Świętego. W piątek od godz. 900 Komunia św. chorych. Prosimy o telefoniczne poinformowanie do czwartku, do kogo ksiądz ma nie przychodzić.

7.   W piątek adoracja eucharystyczna od godz. 700 do 1800, w sobotę do 2000

8.   Panu Jerzemu Ruszczykowi i Antoniemu Wąsiewiczowi dziękujemy za przystrojenie  kościoła zielenią.

9.  Uroczystości Bożego Ciała mogą się odbyć formie tradycyjnej - procesja z Najświętszym Sakramentem ulicami miasta do 4 ołtarzy. O przygotowanie ołtarzy prosimy w tym roku:

Ø  ołtarz nr 1 – na ul. Dziękczynnej – ul. Dziękczynna,

Ø  ołtarz nr 2 – na ul. Wojska Polskiego – ul. Żołnierska,

Ø  ołtarz nr 3 – przy ul. Grunwaldzkiej – ul. Oficerska,

Ø  ołtarz nr 4 – na ul. przed kościołem – os. Grunwaldzkie  nr  7.

10.   W minionym tygodniu odbyły się pogrzeby: śp. Pawła Brzezińskiego. Msza św. w 30 dzień po pogrzebie będzie 26 czerwca o godz. 1800 i śp. Genowefy Pupek. Msza św. w 30 dzień po pogrzebie będzie 29 czerwca o godz. 1800.