>>__Strona Główna__<< arrow Ogłoszenia Parafialne

II Niedziela Wielkanocna

Niedziela Miłosierdzia Bożego

11.04.2021

1. Dzisiaj taca na caritas, za tydzień na parafię. Po Mszach św. za tydzień zbiórka ofiar na sprzątanie kościoła.

2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 1000 spotkanie z dziećmi do I Komunii św. Po spotkaniu z dziećmi spotkanie z rodzicami. Po wieczornej Mszy św. spotkanie z kandydatami do Sakramentu Bierzmowania.

3. Dzisiaj w Niedzielę Miłosierdzia Bożego – o godz. 1500 odprawimy Godzinę Miłosierdzia. Przez cały tydzień  między Mszami  będzie odmawiana Koronka do Bożego Miłosierdzia.

4. W sobotę odprawiona będzie dodatkowa Msza św. o godz. 700.

5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek i wtorek od godz. 1600 do 1700,  w pozostałe dni, w tym w piątek i sobotę adoracji nie będzie ze względu na planowaną dalszą część remontu prezbiterium.

6. Dnia 22 lutego 2019 roku Sejm RP ustanowił dzień 14 kwietnia świętem Chrztu Polski. 14 kwietnia 966 roku jest najważniejszą datą w historii naszej ojczyzny i Kościoła w Polsce.

7. W minionym tygodniu odbyły się pogrzeby: śp. Mirosławy Krupińskiej. Msza św. w 30 dzień po pogrzebie będzie 8 maja o godz. 1800 i śp. Jana Kowalczuka. Msza św. w 30 dzień po śmierci będzie 7 maja o godz.1800.