>>__Strona Główna__<< arrow Ogłoszenia Parafialne

XXIV Niedziela Zwykła

15.09.2019

1.   Dzisiaj i za tydzień taca na parafię. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka ofiar na sprzątanie kościoła, za tydzień na fundusz zapomogowy.

2.   Przypominamy, że w dni powszednie Msze św. odprawiane będą o godz. 630. Wszystkie wcześniej zamówione i zapisane Msze św. na godz. 700 odprawione będą  pół godziny wcześniej.

3.   Dzisiaj po Mszy św. o godz. 1000 spotkanie z dziećmi przygotowującymi się w tym roku szkolnym do Pierwszej Komunii św. Po spotkaniu z dziećmi spotkanie z rodzicami. Za tydzień spotkanie liturgiczno - formacyjne dla kl. od IV do VII szkoły podstawowej.

4.   Jutro św. Korneliusza i Cypriana, w środę Święto św. Stanisława Kostki, w sobotę Święto Mateusza Apostoła i Ewangelisty.

5.   Dzisiaj po sumie w sali parafialnej spotkanie uczestników pielgrzymki kajakowej do Świętej Lipki.

6.   Za montaż oświetlenia prezbiterium i prace z tym związane dziękujemy serdecznie p. Henrykowi Nikonorowi, Antoniemu Wąsiewiczowi, Andrzejowi Pachulskiemu, Ryszardowi Kwiatek, Janowi Lis, Wojciechowi Ochman, Romanowi Subczyńskiemu. P. Rafałowi Markowskiemu dziękujemy za wypożyczenie rusztowania.

7.   Za tydzień w niedzielę 22 września po wieczornej Mszy św. spotkanie z rodzicami i młodzieżą przygotowującą się w tym roku do bierzmowania.

8.   Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu będzie dwa dni w tygodniu: w środy w godzinach od 700 do 1800 i soboty od 700 do 2100.

9.   W sobotę o godz. 1600 Msza św. ślubna.

10. Od 25 września w parafii św. Wojciecha rozpoczną się Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy w Duchu Świętym /szczegóły na plakacie/.

11. W środę 18 września będzie pobór krwi od godz. 830 do 1200 w Bursie Międzyszkolnej przy ul. Mrongowiusza 65B.