>>__Strona Główna__<< arrow Ogłoszenia Parafialne

XXXII Niedziela Zwykła

10.11.2019

1.        Dzisiaj i za tydzień taca na parafię. Za tydzień po Mszach św. zbiórka ofiar na sprzątanie kościoła.

2.        Przypominamy, że w dni powszednie Msze św. odprawiane są o godz. 630. Wszystkie wcześniej zamówione i zapisane Msze św. na godz. 700 odprawione będą  pół godziny wcześniej.

3.        Dzisiaj ok. godz. 1100 spotkanie dla dzieci kl. III przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej. Po spotkaniu z dziećmi spotkanie z rodzicami. Za tydzień spotkanie liturgiczno - formacyjnego dla dzieci kl. od IV do VII.

4.        Dzisiaj po wieczornej Mszy św. spotkanie z kandydatami do Sakramentu Bierzmowania.

5.        Dzisiaj nie będzie Mszy św. za Ojczyznę. Mszę św. za Ojczyznę odprawimy jutro 11 listopada w Narodowe Święto Niepodległości o godz. 1000. W poniedziałek nie będzie Mszy św. o godz. 630.

6.        Przez cały listopad Koronka Pokoju odmawiana będzie przed nabożeństwem  wypominkowym  za zmarłych o godz. 1715.

7.        16 listopada w sobotę odbędzie się w naszej parafii Koncert Uwielbienia poprowadzony przez zespół "Bogu sław".

8.        W sobotę Święto Matki Bożej Ostrobramskiej.

9.        Od soboty 16 listopada p. Organistka będzie roznosiła opłatki.