>>__Strona Główna__<< arrow Duszpasterze
Jasełka w Kościele

W niedzielę Chrztu Pańskiego, 13 stycznia 2019 roku na Mszy świętej o godz. 10:00 zamiast homilii odbyły się jasełka pt. ,,Cuda przy żłóbku”. Aktorami byli uczniowie ze SP nr 1 z kl. 5e.

Obsada: narrator: Nikola Majewska, Lena Zych,  Maryja – Nadia Chołody,  św. Józef – Sebastian Koziatek, aniołki: Julia Cała, Natalia Banaś, Nikola Jabłońska, Natalia Miszkiel,  pasterze: Filip Barszcz, Mikołaj Bromiński, Alan Werner, Michał Siekierski, córka Marta – Nadia Leoniuk, mama Nina Chodkowska, Trzej Królowie – Patryk Sobociński, Eryk Czarnecki, Dawid Chołody, śpiew piosenki pt. ,,Mario, czy już wiesz?” – Maja Dąbkowska, gra na trąbce kolędy pt. ,,Dzisiaj w Betlejem” – Mateusz Bladosz.

Zebrani w kościele na czele z ks. Proboszczem gromkimi brawami podziękowali za występ młodym aktorom i Pani katechetce Izabeli Chołody.