Imieniny naszego Duszpasterza Drukuj

13 maja 2013 roku w Liturgiczne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej, na Mszy Świętej o godz. 18.00, modliliśmy się za naszego czcigodnego Księdza Proboszcza Roberta Kaniowskiego, naszego wspaniałego kapłana, który w tym dniu obchodził imieniny. Mszy św. przewodniczył ks. Przemysław Jaroć, nasz parafianin, który kształcąc się na KUL znalazł czas, aby być, jak zawsze mawia, wśród swoich. Na Mszy św. obecni byli przedstawiciele różnych grup modlitewnych: Domowego Kościoła, Kółka Różańcowego, Margaretka, a także przedstawiciele Rady Parafialnej, parafianie i ludzie dobrego serca z innych parafii, którzy chcieli ofiarować modlitwę w intencji Księdza Solenizanta.

Życzenia ks. solenizantowi złożyli: przedstawiciele Rady Parafialnej p. Ireneusz Augustyniak i p. Regina Ostrowska, w imieniu Koła Różańcowego i Seniorskiej Służby Ołtarza p. Bronisław Bury i p. Stanisław Malinowski. Delegacja Chóru Parafialnego ”Ad Astra” p. Krystyna Węglarska, Lucyna Obrycka, Józef Łuński, Rodzina Radia Maryja p. Anna Malinowska i Maria Sztachelska. Liturgiczna Służba Ołtarza – Robert Kaczan i Paweł Silwoniuk. Przedstawiciele z parafii św. Ojca Pio pp. Krystyna i Roman Micińscy. Ostatni akcent życzeniowy był od dzieci: Alicji Kowalczyk, Anieli Kowalczyk, Angeliki Misiek i najmłodszej parafianki Estery Żebrowskiej.

Dziękujemy ks. Przemysławowi za sprawowaną Eucharystię w intencji naszego duszpasterza. Bóg Zapłać.