WYTRWAŁOŚĆ W MODLITWIE

W dniu 31 maja za systematyczne uczestnictwo na modlitwie nasi dzielni, wytrwali, młodzi parafianie, a także i spoza parafii, którzy bardzo pięknie modlili się do Najświętszej Maryi Panny otrzymali nagrody.

Codziennie po zakończonym nabożeństwie majowym dzieci otrzymywały obrazki - wyklejanki.

I tak najwięcej, czyli komplet wyklejanek mogło pochwalić się pięcioro z nich. Pierwsze miejsca zajęły ex aequo: Estera Żebrowska, Alicja Narostek, Weronika Kusiek, Marysia Karuk i Marysia Koperska. Drugie i dalsze miejsca to: Magdalena Brygoła, Maciek Brygoła, Zuzia Samoraj, Maja Dąbkowska, Hubert Choromański, Lena Choromańska i Martyna Lis.

Dodatkowe nagrody książkowe zostały przyznane dla dzieci, które po nabożeństwie uczestniczyły we Mszy świętej. Są to: Lena Choromańska i Hubert Choromański, który był drugim wyróżnionym chłopcem, a trzeba przyznać, że wsłuchując się w Jego śpiew litanii do Matki Bożej, tym bardziej zasłużył sobie na wyróżnienie.

Dzieciom serdecznie gratulujemy. Dziękujemy opiekunom tych młodych i wytrwałych na modlitwie pociech. Bóg zapłać.